Title Image

O nas

MAMY JASNĄ WIZJĘ:
TWORZYĆ PIĘKNE I WYJĄTKOWE MIEJSCA.

Zajmujemy się kompleksowym kształtowaniem przestrzeni prywatnych oraz komercyjnych.

Czerpiemy z rozległej wiedzy o rodzimym materiale roślinnym i aktualnych metodach budowlanych.

Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów na dachu, dużych powierzchniach tarasowych oraz przydomowych ogrodach.

Nasz każdy projekt jest unikalną odpowiedzią na zastane warunki środowiskowe, istniejącą zabudowę oraz indywidualne potrzeby Inwestorów

Posiadamy zaplecze realizacyjne oraz pielęgnacyjne, współpracujemy tylko z najlepszymi szkółkami roślin i dostawcami materiałów.

Od wielu lat sprawdzamy się w projektowaniu ogrodów dla Klientów wymagających.

FILOZOFIA

  • Jesteśmy pasjonatami projektowania i wierzymy w tworzenie harmonijnych, zrównoważonych krajobrazów, które inspirują. Projektowanie ogrodów to nasze życie.
  • Dbamy o środowisko. Wraz z rosnącą na nie presją, zależy nam na odpowiedzialnym podejściu do ochrony naszych zasobów naturalnych,
      ochrony energii i promowania różnorodności biologicznej.
  • Współpracujemy ściśle z ekspertami w swojej dziedzinie, aby zapewnić spójne i zintegrowane podejście do projektowanego miejsca.
  • Dostarczamy kompletne rozwiązania – od planowania i koncepcji po realizację ogrodu.

Aleksandra Graczyk

Jestem absolwentką Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją wiedzę poszerzałam również, studiując na University of Life Sciences w Wiedniu.. Szczególnie interesuję się szukaniem nowatorskich i kreatywnych rozwiązań dla małych przestrzeni oraz istotą i znaczeniem bioróżnorodności. Bliska jest mi idea stosowania w architekturze technologii zielonych dachów i powiększania tym samym w miastach powierzchni biologicznie czynnej.

46384995_2071143149573264_8415667621109694464_n