Nasadzenia kwiatów

ZAKŁADANIE OGRODÓW – POŁĄCZENIE PASJI Z MIŁOŚCIĄ DO NATURY

Krzewy żyjące swoim życiem, przypadkowe drzewka kupione gdzieś na promocji i kwiaty, które jakimś sposobem same się zasiały i tak już sobie rosną. A może sam trawnik, ponieważ brak nam pomysłu na zagospodarowanie tego terenu? Brzmi znajomo? Twój ogród też tak wygląda, a nie bardzo wiesz, jak go zmienić? Z chęcią pomożemy przeobrazić nawet bardzo zaniedbany ogród w miejsce, w którym każdy z przyjemnością spędzi czas.

Zakładanie ogrodów – czym powinien charakteryzować się projekt?

Piękny i zadbany ogród to marzenie wielu z nas. Z pomocą architekta krajobrazu, który przygotuje projekt i będzie czuwał nad jego realizacją, możliwe jest stworzenie wyjątkowego ogrodu na każdej posesji. Projekt jego zagospodarowania musi uwzględniać nie tylko potrzeby jego przyszłych użytkowników, ich styl życia i gust, ale także zastane warunki środowiskowe czy wymagania proponowanych roślin.

Ogród marzeń w zasięgu ręki

Zakładanie ogrodów to oczywiście nie tylko rośliny, ale przede wszystkim zagospodarowanie dostępnej przestrzeni tak, aby pełniła funkcję zarówno dekoracyjną, jak i użyteczną. Pomożemy stworzyć wymarzone miejsce, zgodne z Państwa oczekiwaniami, potrzebami i możliwościami czasowymi do jego pielęgnacji.